.

.

Вилијамс АП-15A-ТА Алатки во Висина Од 15 Прилагодлив Клуч, Хром

Вилијамс АП-15A-ТА Алатки во Висина Од 15 Прилагодлив Клуч, Хром

Мислење на купувачите:

DEN 1882.08
Износ
Залиха

Пакет должина : 38.1 cm.Пакет ширина : 10.16 cm.Пакет висина : 5.588 cm.Тип на производ : АЛАТКИ.Хром позлатен заврши овозможува лесно чистење по секоја употреба.Serrated knurl е дизајниран за брзо и непречено корекција.Јас-зрак дизајнирана рачка дава сила и издржливост.Инч (море) скала е ласерски-гравирани на главата лице за лесно утврдување на гром главата ширина. - се снабдува со прилог точка.Инженерните, тестиран и сертифициран систем ја одржува или зголемува функционалноста на алатки кога се користи во висина.

Декларирани својства

Најдобри предлози