.

.

Виси Шише Тока за Каиш Carabiner,Преносни Минерална Вода Шише Прстен Носителот Keychain Појас Webbing Рака за Надворешна Кампување Пешачење Патување

Виси Шише Тока за Каиш Carabiner,Преносни Минерална Вода Шише Прстен Носителот Keychain Појас Webbing Рака за Надворешна Кампување

Мислење на купувачите:

DEN 167.76
Износ
Залиха

Направен од висок квалитет на најлон и пластика,издржливи,силна, мечки повисоко и постудено температура,не defor.Шише носители може да се користи за да го прикачите безбедно вода, сок или друга шишиња на вашиот велосипед, трактор, мотоцикл, голф торба, појас, ремен јамка или било каде на друго место можете да си замислите, бесплатна копија од вашите раце.Удобен за носење во вашиот секојдневен живот,мулти-цел, не само за шише, исто така, им помогне на многу начини.Мулти-функционални за надворешна кампување, планинарење, патување, велосипедизам, лов, риболов, пикник, СКАРА, двор, градина партија, итн.Поради разликата помеѓу различни монитори,бојата може да биде малку поинаков од вистинската боја на објектот.

Декларирани својства

Најдобри предлози