.

.

Заварување Завеса, 6 FTW, 6 ft, Јаглен Сива

Заварување Завеса, 6 FTW, 6 ft, Јаглен Сива

Мислење на купувачите:

DEN 941.28
Износ
Залиха

Професионалното Здравје И Безбедноста.Земја на Manifacturer : Кина.Производителот : Штајнер.Заварување Завеса, Ширина 6 ft., Висина 6 ft., Боја На Јаглен Сива, Транспарентни Винил, Дебелина 0.014 Во., Материјал Тежина 13 мл./sq.yd., Го Издржат Темп. 150 Степени F, Со Grommet, Grommet Сместување Во 12.Центри на Четири Страни, Карактеристики Затемнети Транспарентен Штити Од Штетните Uv Зраци и Искри за Обичниот Гледач Или Минувач, Го Намалува Видливи Флеш и Овозможува Светлина Во Работата Област, Заврши Hems, Стандарди Калифорнија Оган Маршал Одобрени.

Декларирани својства

Најдобри предлози