.

.

TOPINCN Ѕид Поставена Четка Метла Држачот за Кујна Бања Плакарот Канцеларија Градина Дома Чување Комунални Управување со Силен Стисок на Закачалки (3 Закачалка+3 Куки)

TOPINCN Ѕид Поставена Четка Метла Држачот за Кујна Бања Плакарот Канцеларија Градина Дома Чување Комунални Управување со Силен Стисок

Мислење на купувачите:

DEN 1672.80
Износ
Залиха

Тоа е вашиот најдобар избор да се чисти вашиот метла, четка, rakes, алатки, спортски equitment или повеќе, да ви помогне да се изгради stroage организација на системот и да ја претвори вашата куќа од нередот дома декор.Со двојно гума зафати слотови, влажни џогерите, валкани rakes или безбол палки нема да се лизга од нашите закачалка.Метла носител е направен од висок квалитет на простор алуминиум, кој чувајте ги подалеку од добивање на ' рѓа и корозија.Водоотпорен дизајн, нашиот закачалка може да се користи на различни места.Совршен за кујна, плакар, гаража, тоалет, канцеларија, одлична за комерцијална употреба.Лесно да се инсталира, едноставно вежба организаторот во ѕидот на вашиот избор за да се одржи вашата џогерите, чистење материјали, или алатки.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Метла Holder Material : Space Алуминиум Боја : Како што е прикажано во picture Style : 2 Закачалка+2 Куки, 3 Закачалка+3 Куки, 4 Закачалка+5 Куки(Изборен)2 Закачалка+2 Куки Големина : Прибл.31cm/12.2in3 Закачалка+3 Куки Големина : Прибл.42cm/16.5in4 Закачалка+5 Куки Големина : Прибл.51cm/20.1 in Weight : Прибл.189g~305g/6.7 оз~10.8 oz Treatment Процес : Мат oxidation Package Листа : 1 x Метла Holder1 x Торба на Додатоци(2 x Завртка,2 x Проширување Завртка)Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 12cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Декларирани својства

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Broom Holder
Material:
Space Aluminum 
Color:
As shown in the picture
Style:
2 Hanger+2 Hooks, 3 Hanger+3 Hooks, 4 Hanger+5 Hooks(Optional)
2 Hanger+2 Hooks Size:
Approx.31cm/12.2in
3 Hanger+3 Hooks Size:
Approx.42cm/16.5in
4 Hanger+5 Hooks Size:
Approx.51cm/20.1in
Weight:
Approx.189g~305g/6.7oz~10.8oz
Treatment Process:
Matte oxidation
Package List:
1 x Broom Holder :
1 x Bag of Accessories(2 x Screw,2 x Expansion Screw) :
1. Please allow 12cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Најдобри предлози