.

.

120PCS Топла Транспарентен и Боја Топи Лепак Пиштол Стапови ЕВА Лепак за Уметнички Занает Поправка Сврзување DIY Мали Занаетчиски Проекти & Запечатување и Брз Секојдне

120PCS Топла Транспарентен и Боја Топи Лепак Пиштол Стапови ЕВА Лепак за Уметнички Занает Поправка Сврзување DIY Мали Занаетчиски

Мислење на купувачите:

DEN 335.76
Износ
Залиха

Големина : Кол 0.Силно лепило и голема стабилност. Нејзините одговара за 20-30w лепак пиштоли(мини лепак пиштол).Ги купите овие топла топи лепак стапови во рефус, спаси половина од парите, и да ги користите овие топла лепак стапови за повеќе креативни, домот и декорација на поправка проекти!.87"Оперативен температура : 90 ° C -130 ° CCuring време : 8-13 секунди.Нема carbonization во континуирана употреба!. Нејзините одговара за 20-30w лепак пиштоли(мини лепак пиштол).28", Должина 3. (Забелешка : ве Молиме да се осигурате дека сврзување површината е слободен на вода, прашина и масло за најдобри резултати.Нашите мини топла лепак пиштол стапови користат индустриски ниво лепило формулации.Оваа топла топи лепак стапчиња се користи за мали лепак пиштол со висока температура, бидете внимателни да работат и да НЕ ги допирајте топла топење течност. ◆Еколошки Материјал : Смола ЕВА, не-токсични, невкусна, еколошки, силна лепливоста, анти-стареењето. ◆Услуги на клиентите : Ние сме посветени на обезбедување на најдобри услуги на клиентите и донесувањето на најдобар шопинг искуство за секој клиент.Мини Лепак Стапови може да се користи за да се направи DIY уметност, занает или да се направи мобилен-телефон случај,исто така, може да се користи за да се држи пластика,дрво,хартија,стакло,ткаенина итн.28", Должина 7.Ако не сте задоволни со нашата мини топла топи лепак стап, ве молиме контактирајте со нас, ние може да ви вратат во целост.Боја : 15 бои x 4.Сол е единствен и без нечистотии!. ◆Разни Апликации : Многу погодна за само-лепило за хартија / од пластика / дрво / стакло / ткаенина / метал, итн.Транспарентен 60 парчиња, големина 0.Име на производ : 30pcs Обоени Топла Лепак Стапчиња + 30pcs Сјајот Топла Лепак Стапчиња + 60pcs Транспарентен Лепак Стапови Боја : 15 Бои +15 Сјајот Бои + Транспарентен color Package : 120 PCSSize : Боја на Лепилото Стапови,Кол 0.Нема carbonization во континуирана употреба!.Не грижете се за тоа ќе ги оштети во кратко време.Правење на вашиот занает полесно и поубаво.

Декларирани својства

Најдобри предлози