.

.

Supperb® Привремени Тетоважи - Слива Цвет Танц на сонцето

Supperb® Привремени Тетоважи - Слива Цвет Танц на сонцето

Мислење на купувачите:

DEN 191.76
Износ
Залиха

Пакет содржи : 1 лист на Supperb привремена тетоважа (ST-L-27).Лист Големина : 8 x 6 инчи широк и висок (20cm x 15cm).Квалитет на привремена тетоважа.Безбедно и не-токсични, печатени со зеленчук-базирани мастило.Пакет содржи : 1 лист на Supperb привремена тетоважа (ST-L-27).Лист Големина : 8 x 6 инчи широк и висок (20cm x 15cm).Квалитет на привремена тетоважа.Безбедно и не-токсични, печатени со зеленчук-базирани мастило.Долготрајни и водоотпорен.Тие не ќе ги измиете и ќе трае 2-3 дена. (Ако не се фаќа temp тетоважи против облека, таа ќе трае и подолго).Големи партии, клуб ноќи, ноќта на Вештерките, собири, секојдневно носење, одење во шопинг, носат на плажа или базен, концерти, cosplays, родендени, photoshoots, уметности & занаети проекти и повеќе..се Создаде свој уникатен стил..Supperb Тетоважи се погоден за сите, жени, мажи, девојчиња и момчиња.Носат supperb tats на вашата рака, лицето, рака, вратот, рамото, грбот, нога, зглоб, глуждот, градите, колковите или било каде ви се допаѓа.Лесно да се Примени.Лесно да се Отстрани.Нема Хаос, Нема Болка, Без Обврска Не Се Жали.Влажна крпа против ack на тетоважа.Притиснете надолу и бидете сигурни дека за да се навлажни тоа темелно.Почекајте 20-30 секунди, кора исклучување на хартиена подлога.Нежно исплакнете слика со вода за најдобар ефект.четка со вашата кожа-тон лице во прав за да го поставите.

Декларирани својства

Најдобри предлози