.

.

(5pcs) DIN 931 M48X140 Шестоаголна Глава Завртки A4 Нерѓосувачки Челик, Бродови Слободни во САД од страна на Aspen сврзувачки елементи, ASSP0931448-140

(5pcs) DIN 931 M48X140 Шестоаголна Глава Завртки A4 Нерѓосувачки Челик, Бродови Слободни во САД од страна на Aspen сврзувачки елементи,

Мислење на купувачите:

DEN 1519.20
Износ
Залиха

Бродови Директно од Европа со 3-4 ден испорака до САД - Превозот и сите давачки се вклучени во цената.Волумен Цена Крши Достапни.DIN 931 A4 М 48 X140. Шестоаголна глава завртки.Хексадецимален Главата, Надворешната Хексадецимален диск.Aspen сврзувачки елементи акции над 500.000 различни сврзувачки елементи во метрички и инчни за итна испорака.Преку нашите партнери, имаме пристап до речиси секој fastener тип; стандард или специјализирани предмети, во повеќето материјали.Ако имате било какви прашања, не можат да најдат она што го барате за, или бараат поголеми/помали quantites, ве молиме контактирајте со нас.Ние се стремиме да биде вашиот fastener решение.

Декларирани својства

Најдобри предлози