.

.

TECHPEIN Безжична Про Контролер Компатибилен со Плеј-Станица 4, PS-4, PS-4 Про, Тенок, Безжични Видео Игри Џојстик со Турбо, Двојно Вибрации Идеален за Извонредно Играчкото ?

TECHPEIN Безжична Про Контролер Компатибилен со Плеј-Станица 4, PS-4, PS-4 Про, Тенок, Безжични Видео Игри Џојстик со Турбо, Двојно

Мислење на купувачите:

DEN 887.76
Износ
Залиха

Она што ви треба : Користење на TECHPEIN игри контролер за плеј-станица 4 ќе ви миеше во гејминг светот, нуди крајна прецизност, контрола, и долг живот 800m Ah li-ion батерија.Компатибилен со PS-4/ Pro/ Тенок, на батерија игри контролер е конечното решение за конзола ентузијасти.Ве молиме имајте на ум ова е трето лице контролор, НЕ е официјален контролер, и тоа не е компатибилен со PS-5 игри.Изгради-во Dual-шок и 360 степени Движење Контрола : Оваа двојна шок игри контролер карактеристики вграден звучник и стерео џек за слушалки, заедно со dual-шок вибрации, што ќе ви овозможи целосно да се нурнете се во игра.Користете го како PC контролер компатибилен со повеќето игри преку USB конекција и да уживате во вашиот гејмерски време, каде било!.Зголемена Прецизност и Контрола На ергономски дизајн на TECHPEIN контролер беше специјално дизајнирани да обезбедат совршена контрола и извршување.Нејзините аналогни стапови и активирањето на копчиња обезбеди неверојатна точност и удобност, со зголемена чувствителност, кои ќе ви помогнат да се движи игри на далечинскиот управувач.Multi-touch Pad и Споделување на Копчето : кликање На допир подлога и интегрирани светлина бар ви понуди нов начин да се играат игри.Во прилог на копчето делат прави да ги споделите вашите големи моменти толку лесно како еден клик, можете исто така да live-stream без да го паузирате играта.Голем капацитет на батеријата : На TECHPEIN PS-4 безжичен контролер има удобен батерија USB функција, со краток целосно наполнет време на 2-3 часа, 30-ден, времето на мирување и до 14 часа на непрекината употреба.Овој контролер ќе го промени вашиот гејмерски перспектива, станува инстант фаворит за сите ваши идни игри напори.Кога станува збор за уживање во вистински, забавно и предизвикувачки игри искуство, ние ја напушти нема простор за компромис.TECHPEIN работи само со состојбата на техниката на производи и технологии со цел да се обезбеди секој гејмер со супериорен игри додатоци кои ќе се развие вештини, точност и интензивирање на задоволство на секое ниво.Неверојатни карактеристики на TECHPEIN Игри Контролор : . * Полнење 800m Ah li-ion батерија;. * Вграден звучник и стерео џек за слушалки;. * Многу издржливи ABS изградба;. * Удобно рационализација дизајн совршено се вклопува во вашата рака;. * LED и touchpad;. * 8-12 часа континуирана употреба автономија;. * 2-3 часа, време на полнење;. * Лесна конекција со Bluetooth 4.2 врска;. * Споделување на копчето за игра стриминг без pausing.

Декларирани својства

Најдобри предлози