.

.

Ќебе Качулка, Преголеми Качулка Sweatshirt Ќебе со Гигант Џеб, со Висока Густина Фланелен боксери Мека Дише Микрофибер Материјал, Pullover Качулка Ќебе за Возрасни Тинејџер

Ќебе Качулка, Преголеми Качулка Sweatshirt Ќебе со Гигант Џеб, со Висока Густина Фланелен боксери Мека Дише Микрофибер Материјал,

Мислење на купувачите:

DEN 719.76
Износ
Залиха

КОЖАТА-FRIENDLY ДИЗАЈН и ЕЛАСТИЧНА БЕЗ ТЕСНА : Ова ќебе качулка доаѓа со удобно деколте, кој ќе не strangle вратот.Манжетни имаат еластичен, па зглоб не ќе се чувствувате многу тесни кога носат ова ќебе sweatshirt, нагоре за да им помогнам на ракавите тоа исто така може да се одржува.Голем худ држи главата пријатна и топла.На погоден за носене ќебе има гигант џебови кои можат да се стави мобилни телефони, закуски, и сл., многу лесен за излегување, да се шета кучето или да оди во супермаркет шопинг.ПРИЈАТНА И ВИСОКА ГУСТИНА ФЛАНЕЛЕН боксери МАТЕРИЈАЛ : Направен од дише микрофибер, удобност здрав фланелен боксери, со што ќебе качулка не е лесно да се носат villus и да се загрее брзо.Тежината на овој преголеми качулка е за 700g, лесни дека нема да се чувствувате тешки, кој ви овозможува удобно да спијат по цела ноќ кога носат ова ќебе sweatshirt.Погоден за пижами и дома носат, мора да се има за есен, зима и пролет живеење.ПРЕГОЛЕМИ КАЧУЛКА ОДГОВАРА на ЖЕНИТЕ & ТИНЕЈЏЕР : ќебе качулка е лабава намали, roomier од обичен sweatshirt, може лесно се вклопуваат.Повеќето девојки, жени, тинејџер телото видови може да го користите овој погоден за носене ќебе.Само изберете ја вашата омилена боја и да добиете оваа мека, удобно pullover качулка ќебе.ТИНЕЈЏЕР ПОДАРОЦИ ЗА ДЕВОЈКИ : Класичен начин, тај-боја процес, ќебе, и качулка дизајн.Може да бидат заменети со џемпери, фустани, јакни, cardigans, sherpa дуксери, и други, така ќебе качулка е погоден за дом, канцеларија, ученичките домови, забави, и многу повеќе.На пример, дружење дома, гледа ТЕЛЕВИЗИЈА на каучот, играње игри, отворено скара, кампување патувања, плажа, итн.Исто така добра за посебни денови како што се Роденден подароци, Ден на Мајката подароци, Божиќ, денот на Благодарноста, Нова Година е Ден. 100% ЗАДОВОЛНИ УСЛУГАТА : Доколку постои било каков проблем со ќебе качулка, може да се постигне со нас во секое време.Ние ќе ви даде добро решение.Пакетот вклучува 1 X качулка ќебе.Перење забелешка : Оваа погоден за носене ќебе е целосно машина перат и собори сушат на ниска, нема белење, не железо, лесно да се грижи и чиста.

Декларирани својства

Најдобри предлози