.

.

Akro-Mils 30098 Пластични Гнездење ShelfMax Складирање Бин Кутија, (18-Инчен x 6-Инчен x 6 Инчи), Црвена, (10-Pack)

Akro-Mils 30098 Пластични Гнездење ShelfMax Складирање Бин Кутија, (18-Инчен x 6-Инчен x 6 Инчи), Црвена, (10-Pack)

Мислење на купувачите:

DEN 1627.20
Износ
Залиха

ОДЛИЧНО ЗА Провизии складирање, алатка за складирање, делови за складирање, играчка складирање, кујнски прибор, училишни материјали, медицински материјали, организирање на внатрешноста на фиоки, плакари, кабинети, фрижидери, итн. ИЗДРЖЛИВИ - Кутии направени од индустриски одделение пластика, лесно outlast картонски кутии, и држете 85% повеќе од 4" висок кутии (имајте на ум овие кантите не оџакот).За квалитет на производите поддржани од страна на повеќе од 60 години, на сигурен испорака и одговорна услуга на клиентите, ние ве покануваме да се сврти кон Akro-Mils предност.Вид ореви, завртки, водоводни приклучоци и други мали делови и алатки.СО ГОРДОСТ СЕ НАПРАВЕНИ ВО САД.Полица Кантите outlast брановидни кутии - плаќаат за себе во намалување на замена на трошоците.ЕФИКАСНА Големина за да одговара на стандард жица или челик shelving, кутии за гнездо кога не е во употреба за да се зачува простор, широк хопер пред обезбедува лесен пристап.Издржливи полипропилен кутии, исто така, понуди атрактивна, уредни изглед.Овие пластични кутии за складирање работа во фрижидер или замрзнувач и се одлични за организирање на играчки и изработката резерви.Боја код и организирате вашите храна провизии полиците, хоби соба, гаража, или бања кабинети.Akro-Mils производи заштедите време и пари преку помагање да се зголеми материјал ракување ефикасност во речиси секоја индустрија.Супериорен изградба на Полица Кантите им овозможува да бидат целосно натоварен без испакнати или пукање.

Декларирани својства

Најдобри предлози