.

.

СНС ШПИОН-5/32 5/32 Цевка OD Унија Y Тип на Пластични Притисни за Брзо Поврзување Цевки Вклучите(10 КОМПЈУТЕРИ)

СНС ШПИОН-5/32 5/32 Цевка OD Унија Y Тип на Пластични Притисни за Брзо Поврзување Цевки Вклучите(10 КОМПЈУТЕРИ)

Мислење на купувачите:

DEN 263.52
Износ
Залиха

Направени од високо-квалитетна пластика и месинг за трајни употреба.Тип : Брз Поврзете Монтирање Конектор.Предности : Лесно за инсталација и демонтажа, добра запечатување перформанси.Течност тип : воздух, вакуум ;Оперативен Притисок : 0-0.9 Mpa,Доказ притисок : 1.32 Mpa;Работна Температура : 0-60°C. Применливи цевка : СТП/PA/PE/ПВЦ.Пластични материјали прави фитинзи светлина и компактен, метал elliptic ослободување прстен сфаќа на услугата живот и подолго.Ракавот со различни големини за опција е многу лесно да се поврзете и да се исклучите.Добро печат перформанси гарантира висок квалитет. Водечки снабдувач на пневматски компоненти во Кина-.

Декларирани својства

Најдобри предлози