.

.

MSI Создателот 15 Игри и Забава Лаптоп (Intel i7-11800H 8-Core, 64GB RAM меморија, 2x8TB PCIe SSD RAID 1 (8TB), GeForce RTX 3060, Победи 11 Про) со MS 365 Лични, Центар

MSI Создателот 15 Игри и Забава Лаптоп (Intel i7-11800H 8-Core, 64GB RAM меморија, 2x8TB PCIe SSD RAID 1 (8TB), GeForce RTX 3060,

Мислење на купувачите:

DEN 19656.00
Износ
Залиха

【Надгради】 Печат е отворена за Хардвер/Софтвер се надополни само за подобрување на перформансите. 15.6" 4 K Ultra HD (3840x2160) 60 Hz OLED Дисплеј; Wi-Fi 6 E AX1675, Bluetooth 5.2, Ethernet LAN (RJ-45), 720p HD Камера, RGB позадинско осветлување на Тастатура. 【Моќни Перформанси со Intel Core i7-11800 H Octa Core】 11 Генерација Intel Core i7-11800 H 2.3 GHz Процесор (до 4.6 GHz, 24 MB Кеш, 8-Јадра) ; NVIDIA Ge Force RTX 3060 6 GB GDDR6 Посветен Графика, VR Подготвени. 【Голема Брзина и Мултитаскинг】 64 GB DDR4 SODIMM; 230 W Напојување, 4-Клетка 99 WHr Батерија; Црна Боја. 【Огромна Складирање】 2x8 TB PCIe NVMe SSD RAID 1 (8 TB на располагање за складирање); 1 HDMI, Thunderbolt 4 (Тип-C), USB 3.1 Тип-C Gen2, Нема Оптички Диск, приклучок за Слушалки/Микрофон Комбо Џек., Windows 11 Про-64., 1 Година од Производителот гаранција од Great Price Tech (Професионално надоградена со Great Price Tech).Вклучува Microsoft 365 Лични 1 Година Претплата за 1 User(Microsoft 365 Лични 12-Месечна Претплата, 1 лице Премиум Office апликации 1 TB One Drive cloud складирање PC/Mac;Годишна Чланарина;Работи на Windows, mac OS, i OS и Android), Dockztorm USB Хаб.Great Price Tech продава компјутери со сопствени/надгради конфигурации за да се подобрат перформансите на системот.Ако компјутерот има измени како што е наведено погоре, производителот кутија беше отворена од страна на нашите високо обучени техничари за тестирање, инспекција и инсталација на надградби според спецификациите рекламира.Сите компјутери и компоненти се сосема нови.Процесор : Intel Core i7-11800 H 2.3 GHz Процесор (11 Генерација, до 4.6 GHz, 24 MB Кеш, 8-Јадра)Складирање : 2x8 TB PCIe SSD (Solid State Drive) RAID 1 (8 TB на располагање за складирање)Меморија : 64 GB DDR4 ТАКА-DIMMGraphics : NVIDIA Ge Force RTX 3060 6 GB GDDR6 Посветен Графика, VR Подготвени Оперативен Систем : Windows 11 Про-64 Connectivity : Wi-Fi 6 E AX1675, Bluetooth 5.2, Ethernet LAN (RJ-45)Камера : 720p HD Webcam Input/Излез : , островот-стил Црна RGB позадинско осветлување Тастатура Екран : 15.6" 4 K Ultra HD (3840x2160) 60 Hz 16 : 9 OLED Display Ports/Слотови : , 1 HDMI, Thunderbolt 4 (Тип-C), USB 3.1 Тип-C Gen2, Нема Оптички Диск, приклучок за Слушалки/Микрофон Комбо Jack Battery : 230 W Напојување, 4-Клетка 99 WHr Battery Color : Black Form/Стил : Standard Product Димензии (Wx Lx H) : 15 ВО x 10 ВО x 1 ВО.Тежина : 5lb1 Година Производителот гаранција од Great Price Tech (Професионално надоградена со Great Price Tech) Microsoft 365 Лични 1 Година Претплата за 1 User Model : QQ2-01024 Model Број : MC36512 Месечна Претплата Office Апликации 1 TB One Drive.

Декларирани својства

Најдобри предлози