.

.

TT-ABC Опашка Светла за Toyota, C-HR CHR IZOA 2018 2019 2020 LED светилки drl Светилка Автомобил Светлина Собрание (ЧАД)

TT-ABC Опашка Светла за Toyota, C-HR CHR IZOA 2018 2019 2020 LED светилки drl Светилка Автомобил Светлина Собрание (ЧАД)

Мислење на купувачите:

DEN 7416.00
Износ
Залиха

【Совршено се вклопуваат】Произведени целосно во согласност со оригиналниот фабрички параметри, речиси и да нема празнини. 【Лесно да се инсталира】Plug & play.Потребно е време да се отстрани оригиналниот светлина и го сокријат жиците. 【Совршено се вклопуваат】Произведени целосно во согласност со оригиналниот фабрички параметри, речиси и да нема празнини. 【LED】LED светла се јасни, светла и имаат долг животен век, прави возењето побезбедно. 【По продажба на услуги】Ако постои било каков проблем во употреба, ве молиме контактирајте со нас.Имаме професионални инженери да се дијагностицираат и да се реши.за Toyota, C-HR 2018 2019 2020 година.

Декларирани својства

Најдобри предлози