.

.

Фокусна PS 165 V1 Експерт 6-1/2 Компонента Јазик

Фокусна PS 165 V1 Експерт 6-1/2 Компонента Јазик

Мислење на купувачите:

DEN 11999.76
Износ
Залиха

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Polyglass конус woofer.Алуминиум - цврсти и не-магнетни шасија.max моќ од 160 W rms.номинална моќност од 80 W rms (4 Ohm).чувствителност 92.5 d B.Фокусна PS 165 6.5" 160 W RMS 2-Начин на Изведба Серија Компонента Јазик Систем.

Декларирани својства

Најдобри предлози