.

.

DERNORD 2 Tri се Стега до 0.5 Цревото Бодликава Адаптер SUS304 Санитарни Црево Barb Цевка Монтирање (1/2 Инчи Barb Црево)

DERNORD 2 Tri се Стега до 0.5 Цревото Бодликава Адаптер SUS304 Санитарни Црево Barb Цевка Монтирање (1/2 Инчи Barb Црево)

Мислење на купувачите:

DEN 424.80
Износ
Залиха

Адаптер за поврзување на цевки и фитинзи на различни видови.Се поврзува со црево на двата краја.Бодликава фитинг за тесна печат на црева кога се користи со црево стегач (не се вклучени).За користење со гумени црева : Barb : 1/2" Barb За Гума, Пластика, TPU, или други црево.Одговара : 2" Три Менгеме / Детелина / Санитарни Монтирање.Овој вид на три менгеме црево barb се направени од не ' рѓосувачки челик, поцинкуван челик и други материјали кои се спротивстави на корозија, притисок, и носат.Оваа DERNORD три менгеме да црево бодликава адаптер е направен од нерѓосувачки челик фитинзи.Црево фитинзи, имаат различни видови на приклучоци, вклучувајќи навој, бодликава, притисни-за-поврзете го, исушете го исклучите, и другите, вклучувајќи ги и оние врз основа на меѓународно прифатените карактеристики.Ве молиме проверете ја големината внимателно кога ќе цел на оваа DERNORD од не ' рѓосувачки челик црева barb,особено на бодликава крајот големина.

Декларирани својства

Најдобри предлози