.

.

45-47CM Тајландски Авиокомпании Нормално Livery 1: 150 Легура Авиони Модел Колекција Модел Играчки, Подароци Слободни Колекција Украси Деца Играчки Роденден Подароци

45-47CM Тајландски Авиокомпании Нормално Livery 1: 150 Легура Авиони Модел Колекција Модел Играчки, Подароци Слободни Колекција Украси

Мислење на купувачите:

DEN 2880.00
Износ
Залиха

Материјал : смола и легури.snap-in тип без поврзување на хард пластични материјали со совршени детали.летање минијатурни модели во размер авион модел кој одговара на вас.исклучителна пакување-ние ќе се користи исклучителна пакување и добро заштитена модел кутија за пакување.може да се користи како роденденски подароци, одмор подароци, е добар избор за пријатели кои сакаат авијација.Им даде на децата на простор сон.Омилени на децата со простор соништа.

Декларирани својства

Најдобри предлози