.

.

МОЈАТА ПРИКАЗНА 550lbs 3 Игра Станици Замав Поставени 40 Чинијата Замав и Појас Замав со Тешки A-Рамка Метал Замав Стои со Кошарка Обрачот

МОЈАТА ПРИКАЗНА 550lbs 3 Игра Станици Замав Поставени 40 Чинијата Замав и Појас Замав со Тешки A-Рамка Метал Замав Стои со Кошарка

Мислење на купувачите:

DEN 5277.12
Износ
Залиха

ЗГОЛЕМЕНА БЕЗБЕДНОСТ И СТАБИЛНОСТ ЗАМАВ во СОБАТА : сфаќаме безбедноста и стабилноста во предвид сериозно и ние имаме направено многу за тестирање во текот на развојот - 2 парапети се додаваат на два страна на јажиња за дополнителна безбедност, 4 безбедност влече прстени на врвот на замав седиште се за да се обезбеди вашите деца не превртам, или падне додека играте. 550 LBS ТЕЖИНА КАПАЦИТЕТ НА РАМКА : 3 игра станици овозможи до 4-5 Деца да се играат сите заедно, 300 килограми тежина капацитет на замав седиште со препорачана група на возраст од 3-14 години.ПОСТАБИЛНА МЕТАЛ ЗАМАВ ПОСТАВИ РАМКА : A-рамка обезбедува дополнителна стабилност.Како што знаеме она што луѓето се грижат за повеќето е на безбедност и стабилност, за замав во собата.Ние ги користиме 4 крстот завртки наместо 2 за да се поврзете поддршка прачки на секоја страна, и секоја нога е опремен со индивидуални скок, кој може да биде вметната толку длабоко колку 10 инчи под земјата.Целата подобрена структура максимизира стабилноста на нашите производи и ги тресе, која е многу побезбедно да се игра.КОМБО ЗАМАВ во СОБАТА : Ова замав сет вклучува 2 Замав Седишта и кошарка обрачот со backboard.Во прилог на основните чинијата замав седиште и замав рамка, ние се нудат дополнителни флексибилни ЕВА замав седиште и деца пријателски кошарка обрачот, која ги задоволува потребите за група на деца да се забавуваат заедно.Тоа обезбедува најдобра отворено играње опција во сценарио каде што имаат повеќе од едно дете да се грижи.Тоа не само што ја зголемува играње искуства, но исто така ги зајакнува пријателство меѓу децата.ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ : Брзо и лесно собранието е потребно многу помалку време отколку што се очекуваше, ова замав сет вклучува комплетна инсталација на алатки и детални инструкции.Ако имате било какви проблеми поврзани со инсталацијата, контактирајте со нас и ние ќе ви помогнеме во нашата soonest.Оваа замав сет вклучува 2 Замав Седишта и кошарка обрачот со backboard.Во прилог на основните чинијата замав седиште и замав рамка, ние се нудат дополнителни флексибилни ЕВА замав седиште и деца пријателски кошарка обрачот, која ги задоволува потребите за група на деца да се забавуваат заедно.Тоа обезбедува најдобра отворено играње опција во сценарио каде што имаат повеќе од едно дете да се грижи.

Декларирани својства

Најдобри предлози