.

.

BQAN 3pcs Помине Уметност Четки, Ноктите Детали четка, Ноктите Лагер (или Striper) Четка Помине Уметност Цртање Четка за нокти Дизајн. Ноктите Алатки за Сликање со 3 Парчиња

BQAN 3pcs Помине Уметност Четки, Ноктите Детали четка, Ноктите Лагер (или Striper) Четка Помине Уметност Цртање Четка за нокти Дизајн.

Мислење на купувачите:

DEN 239.04
Износ
Залиха

УПОТРЕБА : На акрилик се справува помине уметност четка се погодни за домашна употреба и професионални помине салони, тие се убави подароци за вашите пријателки, сестри и членови на семејството, можете да уживате во забавата на одлуки помине уметност за едни на други.Тоа е најдобро за линии за нокти, геометриска форми, мали линии (француски маникир) и ништо друго, кога ќе треба да се создаде совршена долга линија.Обликувањето на четки за коса во идеална форма, стави рамно на сенка и воздух за сушење.Совршен за да се создаде свој DIY помине стил како ви се допаѓа. И 17,5 см/ 6.Секое пенкало е опремен со капа, кој е лесен за употреба и ги штити ноктите четка од прашина.Тоа ви овозможува да се обрне внимание до најмалите детали.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Ноктите Уметност Четки вклучува 3 ЕЕЗ Помине Разголување четка/Detail четка.И поддршка prefect услуга за вас.На сликарски четки може да се чисти со вода веднаш по сликарство со вода-базирани на пигментот, но ако тоа е долго време стврднување вода-базирани на пигментот или масло боја, тогаш мора да се користи четка почиста да се направи чисто.Ова е прилично тенка кога ќе се спореди со другите.Обликувањето на четки за коса во идеална форма, стави рамно на сенка и воздух за сушење.Воопшто не се исуши со удар фен, избегне влечење и сечење четки за коса.

Декларирани својства

Најдобри предлози