.

.

Zyoyotoy Ткаенина Везени 3D Цвет Sequins Чипка Ткаенина Мрежа за Шиење венчаница Tulle Sequins Ткаенина 5 Метри (Боја : 1898 Година Виолетова)

Zyoyotoy Ткаенина Везени 3D Цвет Sequins Чипка Ткаенина Мрежа за Шиење венчаница Tulle Sequins Ткаенина 5 Метри (Боја : 1898 Година

Мислење на купувачите:

DEN 1724.40
Износ
Залиха

Може да се шие фустани,кошули,здолништа,shawls,шалови,pillowcases,tablecloths,завеси,чевли,headscarves,дома декорација,tulle чипка ткаенини се од висок квалитет,многу нежна и убава.Нашите чипка панделки се внимателно стокмено и издлабени надвор за да додадете ретро атмосфера,со што овие чипка панделки изгледаат слатко и може да бидат заменети со вашата облека,погодни за декорација на вашиот дом или како исклучителен подарок хартија за завиткување.Тие се исто така се идеални за шиење,quilting или поправка,свадба или секојдневна употреба,со што пријатно искуство.Многу погодна за многу занаети и шиење работни места,Можете лесно може да се намали и да се шие ткаенини со машина за шиење и ножици.Чипка е одлична за свадба,свадба торта декорација,чај партија,чипка фустан,Божиќ tablecloth,туш tablecloth на ткаенина може да се користи како табела капак.Плетени ракотворби имаат јасни текстура,униформа дистрибуција и парична казна изработка.Рабовите се деликатни и уникатен дизајн е многу beautiful Product информации:Користи : ткаениниуниформипартијаwedding Product Тип : Lace Technics : Embroidered Material : Polyester Width : 120 CM.

Декларирани својства

Најдобри предлози