.

.

Ambesonne италијански Туш Завеса, Приказ на Старите Медитерански Улица со Камен Карпа Куќи во италијанскиот Град Руралните Печати, Ткаенина Ткаенина Бања Оркестарот С?

Ambesonne италијански Туш Завеса, Приказ на Старите Медитерански Улица со Камен Карпа Куќи во италијанскиот Град Руралните Печати,

Мислење на купувачите:

DEN 479.76
Износ
Залиха

Полиестер.Увезени.Мерења - 69" широк x 70" долго.Не лагер е потребно. 12 куки вклучени.Направен во Турција.Направени од Високо квалитетни %100 полиестер турски ткаенина материјал.Отпорен на вода.Не-винил.Не-PEVA.Лесен за употреба - Машина мие и суши брзо.Карактеристики живописни бои и јасна слика.Не исчезнува.Додава голема перспектива - Храбар графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Дизајнер дело - Не е честа појава и обично туш завесата може да се најдат насекаде.Уникатен.Вистински.Забава.

Декларирани својства

Најдобри предлози