.

.

Вилијамс Алатки TCQXXB44A - вртежен момент Клуч Клуч Глава - 1-3/8 (Диск Големина) во, 240 (Max. Вртежен момент) ft·lb, 4.5 (Центар на Fastener да Задржување Pin) во Големина, За Употреба With

Вилијамс Алатки TCQXXB44A - вртежен момент Клуч Клуч Глава - 1-3/8 (Диск Големина) во, 240 (Max. Вртежен момент) ft·lb, 4.5 (Центар

Мислење на купувачите:

DEN 18059.52
Износ
Залиха

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Тип : Клуч Главата.Големина : 240 (Max.Вртежен момент) ft·lb, 4.5 (Центар на Fastener да Задржување Pin) во, 1-3/8 (Диск Големина) во , 240 (Max.Вртежен момент) ft·lb, 4.5 (Центар на Fastener да Задржување Pin) во, 1-3/8 (Диск Големина) во.за користење со : Претходно вртежен момент Клуч.Спецификација : Тип : Клуч Head Size : 240 (Max.Вртежен момент) ft·lb, 4.5 (Центар на Fastener да Задржување Pin) во, 1-3/8 (Диск Големина) во , 240 (Max.Вртежен момент) ft·lb, 4.5 (Центар на Fastener да Задржување Pin) во, 1-3/8 (Диск Големина) информа употреба со : Претходно вртежен момент Клуч.

Декларирани својства

Најдобри предлози