.

.

Булдог Масти Смешни Кутре столче Маска, Кутре столче Покритие за Куче Љубители на домашни Миленичиња Љубовници, Автомобил Внатрешни работи Оркестарот, Автомобил Д

Булдог Масти Смешни Кутре столче Маска, Кутре столче Покритие за Куче Љубители на домашни Миленичиња Љубовници, Автомобил Внатрешни

Мислење на купувачите:

DEN 1915.20
Износ
Залиха

✅ [ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ] Поларните Руно 100% Поли.На задната страна од капакот е изработен од 4-начин се водат поли ткаенина што го прави лесно да се вклопи многу седиште големини. ✅ [ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА] Нема алатки потребни за инсталација.Брз и лесен за инсталација на повеќето автомобил. ✅ [ПАКЕТ] Секоја цел вклучува 2 парчиња од столче покрива. ✅ [ГРИЖИ ИНСТРУКЦИИТЕ] столче Покрие само треба да биде рака изми користење ладна вода и благ сапун. ✅ [ШОПИНГ СОВЕТ] Купување на 2 производи или повеќе во исто време ќе ви заштеди доста голем број на такси превозот.ОБЈЕКТОТ КАРАКТЕРИСТИКИ - Материјал : Поларните Руно Поли.Мек материјал држи колкот и назад удобно во долго време се користи.- Нема алатки потребни за инсталација.Брз и лесен за инсталација на повеќето автомобил.- Овие столче опфаќа не треба да се користат за транспорт со интегрира воздушни перници, појаси, или потпирачи за раце.- Пакет : Секоја цел вклучува 2 парчиња од столче покрива.ПРЕВОЗОТ - Производство на време : 7 дена.- Превозот време : 4-7 дена.Понекогаш, тоа ќе потрае подолго, поради дестинацијата и обем на работа.Поради одредени празници во САД, како и на меѓународно ниво, особено во шпицот сезони, наредби може да потрае подолго за да се испрати надвор.Се врати И ВРАЌАЊЕ POLICYWe сме посветени на обезбедување на вас со апсолутно најдобрите производи и да се среќни да го прифати враќање на средствата.На презентација на оригинална фактура, што им овозможи да се вратат поради следниве причини : - Дизајн грешка : погрешна дизајн во споредба со информациите обезбедени од страна на клиентите на нашиот сајт.- Лош квалитет : матно image/print.- Оштетување за време на испорака.Ние не наплата или размена во следниве случаи : - Вашата цел не пристигне поради субјективни причини (јас.e.не се дома да се добијат со цел, обезбедување на погрешен превозот адреса, не подигање на пакети што се праша).- Вашата цел не пристигне поради објективни причини надвор од нашата контрола (односнона царинските вашата земја не се јасни, природна катастрофа, на систем за следење покажува ""пренесат"", се изгуби по се испраќаат во вашето поштенско сандаче).- Во случај повеќе од 20 дена откако ќе ја добиете вашата предмети.

Декларирани својства

Најдобри предлози