.

.

4 Слотови Мемориската Картичка за Чување + 480 Брои Некој Картичка Етикети: Случај за Складирање 4 Мемориската Картичка и 480 Брои Мемориската Картичка Labels

4 Слотови Мемориската Картичка за Чување + 480 Брои Некој Картичка Етикети: Случај за Складирање 4 Мемориската Картичка и 480 Брои

Мислење на купувачите:

DEN 383.52
Износ
Залиха

Мемориска Картичка Случај : Капацитет : За 4 SD картички.Мемориска Картичка Ако : го Спречува мемориски картички од прашина и косата.Мемориска Картичка Случај : Кредитна картичка големина, лесен и пренослив.Мемориска Картичка Labels:Секој пакет вклучува 480 налепници (Секоја 0.98x0.78 Инчен).Мемориска Картичка Labels:Чува вашите картички и Флеш мемории во голема мера организиран и лесно да се идентификува.Овој пакет вклучува два случаи : Мемориската Картичка Случај : Носат 4 Слотови Тенок Кредитна Картичка Големина Лесни Преносни SD Мемориска Картичка Случај / 480 Смета Мемориската Картичка налепница:/ Ја налепницата вклучува 480 вкупно етикети и големината на секоја етикета е 0.79 x 0.98"(20 x 25мм), етикетата чува вашите картички совршено организиран и лесно да се идентификува.

Декларирани својства

Најдобри предлози