.

.

ABOOFAN 6Pcs Божиќ Мемо Клип Десктоп Фото Клип Елка Форма Место Носителот Симпатична Дома Декорација на Случаен избор во Стил Божиќ Оркестарот

ABOOFAN 6Pcs Божиќ Мемо Клип Десктоп Фото Клип Елка Форма Место Носителот Симпатична Дома Декорација на Случаен избор во Стил Божиќ

Мислење на купувачите:

DEN 2373.60
Износ
Залиха

Служи како држач за кодови, табела број, табела, слика, имајте на ум, хартија, име клип, мени клипови, слики.Мала тежина и лесен за чување, парична казна изработка направи тоа дојде со мазна површина.Resuable, совршен додаток на некои бои за да ви десктоп украс.за свадба, роденден, матура, бебе туш, ангажман партија украси.Прекрасна место држачот за маса со спирала врвот, анти - лизна дното, цврсти доволно за мала картички.ABOOFANDescription Дали сте во потрага по едноставен и практичен место носителот?Ова ќе биде добар избор.Бојата дизајн ќе им даде на вашиот атрактивен изглед.Тоа стои мирно на десктоп, ќе не потресат и ќе падне.Тоа може да се користи во романтична свадба, булчински туш, годишнина, ангажирање забава, роденден, празник слави и така натаму.Карактеристики - Боја : Како Што Е Прикажано. - Материјал : Дрво. Големина На : Прибл. 10. 5 x 3. 3 x 3. 3 cm. - Прекрасна место држачот за маса со спирала врвот, анти - лизна дното, цврсти доволно за мала картички. - Resuable, совршен додаток на некои бои за да ви десктоп украс. - за свадба, роденден, матура, бебе туш, ангажман партија украси. - Служи како држач за кодови, табела број, табела, слика, имајте на ум, хартија, име клип, мени клипови, слики. - Мала тежина и лесен за чување, парична казна изработка направи тоа дојде со мазна површина.Пакет Вклучувајќи 6 x мемо клипови.

Декларирани својства

Најдобри предлози