.

.

Авокадо Switch Кожа, Винил Decal Налепници Заштитник На Кожата Заштитна Маска Faceplate Целосен Сет Конзола Радост-Един Клупа

Авокадо Switch Кожа, Винил Decal Налепници Заштитник На Кожата Заштитна Маска Faceplate Целосен Сет Конзола Радост-Един Клупа

Мислење на купувачите:

DEN 263.76
Износ
Залиха

COMPATILY Desgin за Префрлување.Прекрасна Симпатична Кожата Надворешен Дизајн, направете ја вашата Вклучите повеќе атрактивни.Заштитете го вашиот уреди Супериорен 3 M Технологија нема да наштети на вашиот конзола, Целосна заштита од целиот уред и заштита на вашиот уред од секојдневниот испакнатини, гребнатини, прашина и отпечатоци од прсти.Висок квалитет на материјалите Прва Класа винил материјал, лесно да се држи и да се отстрани, Нашата Кожа Материјалот е Отпорен на Гребење, Не Остава Остатоци, Прецизност Одговара, не се Меша со Копчиња или Сензори.Лесен за употреба Кора.Притиснете притиснете.Игра.Отстрани Decals од лист и да ги применуваат со леснотија, вашиот уред ќе биде подготвен да игра!.Доверливи По-продажбата на Услугата Секое префрлање на кожата средби проблеми во употреба може да се добие 24-часовен одговор и решение услуги на клиентите.

Декларирани својства

Најдобри предлози