.

.

5-во-1 Тастатура Чистење Комплет, Тастатура Четка Камера комплет за Чистење, Чистење Алатки Тастатура Мека Четка Компатибилен за Bluetooth Слушалки Лего Лаптоп Airpods Леќи

5-во-1 Тастатура Чистење Комплет, Тастатура Четка Камера комплет за Чистење, Чистење Алатки Тастатура Мека Четка Компатибилен за

Мислење на купувачите:

DEN 215.76
Износ
Залиха

Одделени Dual-Главата Дизајн : 5-во-1 компјутер чистење комплет со Најлон Влакната, Собираат Сунѓер, со Висока густина Четка, Метал Пенкало Совет и Keycap Puller, двојна глава скриени дизајн за да се исполнат различни чистење потреби.Мека Четка Не Боли Тастатура : Специјален избор на најлон четка со умерена мекост и тврдост, три-ред дизајн со висока пора сила, добра еластичност, вкочанетост и компактност, повеќе труд за заштеда на триење.Мултифункционален Чистење Комплет : Собираат сунѓерот може да се чистат прашината во безжични полнење случај на слушалка.Висока густина четка може да се чистат нечистотија на звук штекер дупка на слушалка.Метал пенкало совет може да се чистат тврдоглав прашина.Лесно да се повлече копчиња : Со едноставно копче puller, промена на клучните капа повеќе не е тежок и отстранување на клучните капа е почиста и повеќе темелно.Лесно да се справи со сите видови на чистење треба : 4 видови на чистење на главата, мулти-цел, длабоко чистење секој агол на тастатурата и слушалки, направи прашина никаде да се сокрие.Се се уште користењето на валкани earbuds?Уште ја користат оние тежок за чистење алатки?Нашите Bluetooth Earbuds Чистење Pen пенкало дека може да се исчисти целиот сет на Bluetooth earbuds, од мали дупки на earbuds за полнење за отпадоци.Пенкало-во облик на дизајн, лесно да се носат.Тоа може да се користи во секое време и насекаде.Тоа исто така може да се користи за чистење на слушалки, мобилни телефони, таблети, камера, итн.Опис 100% Сосема Нов и Висок квалитет.боја?бело/црна/црвена пакет? 1 x Bluetooth Earbuds Чистење Пенкало или 1*5-во-1 компјутер чистење комплет .

Декларирани својства

Најдобри предлози