.

.

за LG Сомот 5G Случај (LM-G900), LG Сомот 5G UW Случај Сјајот Луксузни Сјаат TPU Силикони Тенок Симпатична за Жени, Девојки со Потпирач, Bling Дијамантски Прстен Стојат & Рака Случ

за LG Сомот 5G Случај (LM-G900), LG Сомот 5G UW Случај Сјајот Луксузни Сјаат TPU Силикони Тенок Симпатична за Жени, Девојки со Потпирач,

Мислење на купувачите:

DEN 239.76
Износ
Залиха

- Внатрешниот слој е дел од glittery хартија.Совршен cutouts и тенок дизајн ви овозможи да се зголеми функционалноста на вашиот телефон.Ве молиме Имајте на ум : Постои дел од скриени железо внатре во центарот на носителот прстен, што му овозможува да го стави на магнет автомобил планината време.Назад сјаат се вметнете дел од сјајот хартија, ставени во случај, да се избегне од директно допирање, па секогаш ќе остане sparkley и нема да се smudged. 【Прецизност Cutouts】 Специјално дизајнирани случај за LG Сомот 5 G, прецизност cutouts за сите пристаништа, тенок и модата. 【Луксузно сјајна дизајн】LG Сомот 5 G сјајот на случај е направен од 2 слоја, но ултра-тенок.Дијамантски Прстен Потпирачот - Дијамантски прстен потпирачот завидна hands-free и го подобрува вашиот гледање искуство. - Тоа избегнува од директно допирање, па секогаш ќе остане светкавиот и нема да се smudged.( Има една дупка на левата случај дното да висат на вратот lanyard, не кристал водат за исчезнати. - тоа за поддршка магнетни автомобил планината носител (на пр автомобил планината не е вклучена), без комплексни чекорите за инсталација, директна адсорпција. 【Ултра Тенок Bling Shinning】 Прекрасен сјај симпатична LG Сомот 5 G сјајот случај е ултра тенок со мазна материјал за удобно допир и случајот на работ со прекрасни кристал дијамант, светло боја со shinning сјајот елементи на грбот и го прави вашиот LG Сомот 5 G изгледа прилично и луксуз, модерен на целиот ден добро расположение. 2 Слој дизајн - надворешниот слој е мека TPU случај со боја, rhinestones и потпирачот.

Декларирани својства

Најдобри предлози