.

.

1PCS 2.96 (7.5 cm) Должина Метал Цвет Безбедност Украсни Игли Brooch Клип Затворач Средување на Fastener за Облека Марами Shawl Копчиња Божиќ Подарок

1PCS 2.96 (7.5 cm) Должина Метал Цвет Безбедност Украсни Игли Brooch Клип Затворач Средување на Fastener за Облека Марами Shawl Копчиња

Мислење на купувачите:

DEN 183.84
Износ
Залиха

Совршен лични декорација брошеви игли за женска дами се облекуваат за да додадете дополнителен шарм.Модерен , навистина убава цвет стил.одговараат за било occations да се покаже вашиот уникатен шарм.Погоден за шамија, kerchief ,облека, венчаница,торба, шапка, итн.Материјал : алуминиум злато ;.Боја : како на сликата 1pc;.Пакет : 1 PCS ; Големина : 2.96" ( 7.5 cm) Должина ; Широк : 0.78" (2cm); Материјал : алуминиум злато ; Боја : како на сликата;.

Декларирани својства

Најдобри предлози