.

.

Makita Т-02680 5-1/2 Кука & Јамка Пена Полирање Подлога, Црна

Makita Т-02680 5-1/2 Кука & Јамка Пена Полирање Подлога, Црна

Мислење на купувачите:

DEN 275.76
Износ
Залиха

Пропадна клеточна структура (ccs) шема за подобрување на ладење и здодевна работа.Висок квалитет на Европската пена за подобрување на перформансите и подобрување на абење отпор.Вдлабнати кука и јамка работ го спречува контактот со полирање на површината.Има полски подолго должи на забавениот апсорпциона стапка на ccs шема.Полу фирма, идеален за полирање.Makita 5-1/2" полирање подлога (T-02680) е дизајниран за употреба со 5" полирање со кука & јамка поддршка влошки.Напреден дизајн за професионална заврши во автомобилската и морските апликации.Карактеристики на Распадна клеточна структура (CCS) шема за подобрување на ладење и здодевна работа.Висок квалитет на Европската пена што ги подобрува перформансите и ја подобрува отпорноста на кинење.

Декларирани својства

Најдобри предлози