.

.

2021 Биро Календар, Кембриџ Биро Подлога Календар, 17-3/4 x 11, Компактен, Амелија (1460-705-21)

2021 Биро Календар, Кембриџ Биро Подлога Календар, 17-3/4 x 11, Компактен, Амелија (1460-705-21)

Мислење на купувачите:

DEN 931.20
Износ
Залиха

Во текот на ГОДИНАТА ПЛАНИРАЊЕ – Брзо ни трошка одредување на белешки и состаноци додека работите со овој стилски биро подлога.Тоа опфаќа 12 месец date range од јануари 2021 – декември 2021. АМЕЛИЈА ДИЗАЈН – Додадете флорални допир да вашиот десктоп, додека одржување на планови во видите.Стилски црна, сива и додека флорални дизајн границите на секоја страница.МЕСЕЧНА СТРАНИЦИ – Еден месец по страница формат има unruled секојдневно блокови и изминатите/идна употреба календари за да се прикажува на екранот.Страници мерка 17-3/4" x 11".УДОБЕН КАРАКТЕРИСТИКИ – Топ им е претходно биле вклучени за да се овозможи биро подлога да бидат обесени како ѕидниот календар.Две јасни аглите се задржи страници рамно на маса или на ѕид.

Декларирани својства

Најдобри предлози