.

.

Landyachtz Dinghy Тапи - Диви Мачки Заврши

Landyachtz Dinghy Тапи - Диви Мачки Заврши

Мислење на купувачите:

DEN 3238.80
Износ
Залиха

100% Канадскиот Јавор.Kicktail.Ниска Пештера.Изшкуркан Тркалото Бунари.На Dinghy Тапа е мал џип одбор кој доаѓа во 28.5 долго и 8.6 широк.На Dinghy е одбор кој е толку добро се допадна, што ја заслужува целата серија од своите сопствени.На Landyachtz Dinghy е дефиницијата на она што го сакате во мини терени.слалом, и, исто така, одлично се вклопуваат за сите вас удар-нервира мајмуни таму.На Dinghy Тапа е мал џип одбор кој доаѓа во 28.5 долго и 8.6 широк.Екстра ширина до пред и значително се коси значи дека можете да добиете повеќе потпора над предната камион од задниот дел на возилото, кое дава повеќе насочен управувачки карактеристики и малку поголема стабилност отколку на класичен Dinghy форма.На Dinghy Тапа е притиснато со 7 plies на Канадскиот јавор за светлина, беспомошна и афион возење и доаѓа постави со Поларна Мечка 130mm камиони за да одговара на ширината на палубата. 60mm 78a Чаби Hawgs тркала завршница на прилагодување и да се осигурате дека ќе имаат мазна вози со многу тркалаат брзина и контрола, без да се грижите за wheelbite.

Декларирани својства

Најдобри предлози