.

.

20ml Стерилен Шприц со Луер Заклучи Совет - 50 Шприцеви со БХ Резерви (Без Игла) Поединечно Запечатени

20ml Стерилен Шприц со Луер Заклучи Совет - 50 Шприцеви со БХ Резерви (Без Игла) Поединечно Запечатени

Мислење на купувачите:

DEN 599.76
Износ
Залиха

Луер Заклучи Стерилни Шприцеви индивидуално се запечатени со вкупно 50 шприцеви по кутија. 20 ML Големина - Поединечно Запечатени.ШПРИЦ САМО - Овие шприцеви се со луер Заклучи совет - *Без игли се вклучени*.

Декларирани својства

Најдобри предлози