.

.

LENTION USB 3.0 HDMI Видео Фаќање Картичка, 1080p60 HD Видео Стриминг и Игра Снимање, HD HDMI Пропуст, Работа со ПРЕ, Xbox, PS4, се Префрлат на пренос, Игри, и Recoding(V90,Црна)

LENTION USB 3.0 HDMI Видео Фаќање Картичка, 1080p60 HD Видео Стриминг и Игра Снимање, HD HDMI Пропуст, Работа со ПРЕ, Xbox, PS4,

Мислење на купувачите:

DEN 1919.76
Износ
Залиха

4k Висока Стапка на Pass-through - Стриминг од резолуцијата до 1980 година×1080 P@60 Hz текст, max поддршка 1080 P@60 Hz јамка излез.HDMI OUT јамка-од пристаништето synchronously излези на снимките добиени од страна на микрофон, остварување на реално време следење на функција.Побрзо USB 3.0 Брзина на Пренос - вистинска USB3.0 можат да стигнат до 5 Gbps трансфер стапка.Снимање и пренос на видео и аудио од надворешните уреди преку HDMI порт со ултра-ниска латентност и без рамка капка.ЕМИ Внатрешен Заштитен Капак Дизајн - Напредно електромагнетни оклопна технологија гарантира дека нормално електромагнетни пречки не ја надминува границата.Зголемување на електромагнетни имунитет на опремата делови, и да се намали веројатноста од црн екран капка рамки.Plug & Play и Ultrawide Поддршка - Нема посебни драјвери за инсталација.Погоден за лаптоп или КОМПЈУТЕР, паметен телефон, таблета, конзоли за играта како што PS4, Xbox, Switch, камера, видео камера и друга опрема.Компатибилен со Windows, Linux, Android и OS оперативни системи и евидентирање на софтвер како што се ПРЕ, Potplayer, и повеќе.Стабилна Возачот 3.0 Сертифицирани - Lention објави револуционерна индустриски стандард Стабилна Возачот 3.0 да се претстават најпознатите сигурен производи до нашите клиенти.Стабилна Возачот 3.0 вклучува 3 клучни поени : Stably користење со доволно енергија за набавка на хардвер, Не-мешање помеѓу различни периферни уреди, и уредот може да работи под разумни температура.

Декларирани својства

Најдобри предлози