.

.

Пинк Алатка во Собата, Розова Алатки, Женска Алатка за Полнење, апарати за Домаќинство Алатка Сет со Пластична лента со алатки, Дами Дома Поправка Рака Алатка за Пол

Пинк Алатка во Собата, Розова Алатки, Женска Алатка за Полнење, апарати за Домаќинство Алатка Сет со Пластична лента со алатки, Дами

Мислење на купувачите:

DEN 1514.40
Износ
Залиха

????【Висока вредност Розова Алатка Поставите】 Оваа розова алатка поставете ги вклучува повеќето од почетниот поправка алатки, што е и убава и практична.Можете да ги користите овие розова tools да се лесно да се вршат дома поправки и DIY проекти. ????【Семејство од Суштинско значење Розова Алатка Поставите】 алатка за полнење за жените вклучува шрафцигер, лента мерка, клуч, ножовка, чекан и други заеднички домаќинство одржување tools.Овие розова алатки може да се направи вашиот дом поправка на мебел собранието, и автомобил поправка работа полесно и поефикасно. ????【Високо-квалитетни Материјали】 основна алатка за полнење е фалсификувани со висок квалитет на челик, кој е издржлив и не рѓа кога се изложени на вода.Розова алатка има не се лизга рачка, која е поудобно да се користи и може да се заштити вашите раце добро. ⚙【Лесно да се Носат и Продавница】 Сите розова алатки се сместени во еден удар лиење кутија, кутија е издржлив, удобна рачка, повеќе удобен за носење.Сите алатки се фиксни во место, нема потреба да се грижите за алатки расфрлани и многу лесно да се најде. ????【Совршен Подарок】Оваа домаќинство алатка постави не само што има многу убави розова изглед, но исто така има многу практични дома поправка алатки.Тоа е многу погодна како housewarming подарок и идеален подарок за семејство, пријатели, колеги и љубители.

Декларирани својства

Најдобри предлози