.

.

CURMIO Машина за Шиење за Носење, Универзална Tote Торба со Долниот База на Нозе Подлога Компатибилен со Повеќето Стандардни Машина за Шиење и Додатоци, Виолетова(Торба

CURMIO Машина за Шиење за Носење, Универзална Tote Торба со Долниот База на Нозе Подлога Компатибилен со Повеќето Стандардни Машина

Мислење на купувачите:

DEN 959.76
Износ
Залиха

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : главната преграда со голем капацитет и двонасочна патент отворање на е лесен пристап до објектите внатре, на добро се организирате вашата машина за шиење.Одговара на повеќето стандардни машина за шиење како Пејач, Брат и Janome. (ТОРБА САМО).МУЛТИ ЏЕБОВИ : Пред пошта спроведен со 4 еластична-топ мрежа џебови и 1 zippered џеб за шиење поими како ножици, spools, thimbles итн.Врвот транспарентен џеб и од страна на кука&јамка џебови лесно за одржување на некои машина за шиење додатоци, што не е погодно да се направи за шиење работа во секое време.ДОБРО ДИЗАЈН : Изработени од високо квалитетен и издржлив најлон материјал.Здрав справи и прилагодливи поместена рамо, рака лесно за носење на вашиот шиење животни на патот.Задниот дел на рака може да биде прикачен на повлече рачката на багаж случаи.ПОДОБРА ЗАШТИТА : На поместена перница околу торба понуда ваши за шиење материјали со голема заштита.На дното не се лизга нозе подлога за да се спречи лизгање.ОДЛИЧНО се ВКЛОПУВААТ : Надворешни : 16.9"x 7.9"x 12.6", Внатрешната : 16.1"x7.7"x11".CURMIO машина за шиење торба погоден за оние кои треба да го носат или продавница машини за шиење често.Одличен организатор за шиење резерви.

Декларирани својства

Најдобри предлози