.

.

Groen Z080681 Компресор Собранието Целосна

Groen Z080681 Компресор Собранието Целосна

Мислење на купувачите:

DEN 1334.40
Износ
Залиха

Вистински ОЕМ замена дел.Groen одамна е позната по својата иновативност и квалитет во foodservice индустрија.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Земја на потекло : сад.

Декларирани својства

Најдобри предлози