.

.

eXtremeRate Магнетни Метал Куршум Копчиња за Playstation 4 Контролер, Прилагодлив D-pad Dpads, Поправка Комплет за Замена на Делови за PS4 Тенок Про Контролори (23 во 1)

eXtremeRate Магнетни Метал Куршум Копчиња за Playstation 4 Контролер, Прилагодлив D-pad Dpads, Поправка Комплет за Замена на Делови

Мислење на купувачите:

DEN 455.76
Износ
Залиха

Силна Компатибилност : Компатибилна со Play Station 4 сите генерација сите модели.Одговара за PS4, за PS4 Тенок, за PS4 Про контролер.Флексибилна Контрола : Различни опции за височини.Уживајте во новите искуство со индивидуален избор.Прилагодлива висина направи да работат флексибилно.Кликнете на и надвор magnetically.Новото копче ќе ги подобрите вашите вештини во еден критичен момент.Пакетот Вклучува : 1 Сет 3мм Акција Копчиња,1 Сет 5mm Акција Копчиња,1 Сет 7 мм Акција Копчиња,1 Сет 9mm Акција Копчиња,4 парчиња Магнетна База,1 Dpad База,1 Диск Dpad,1 Стандард Dpad,1* Крстот Шрафцигер.Издржливи Материјали : Направен од метал алуминиум и магнет;Воена одделение за удобност и трајност.Лесно да се Замени : Потребни клиенти да се земе покрај контролер да се инсталира на база;го избира и го вклучите вашиот омилен висина на мува наместо да се отвори контролер секое време;Добие инсталација видео водич преку пребарување "Extremerate Магнетно Копче за PS4" на Youtube.

Декларирани својства

Најдобри предлози