.

.

POCREATION Smart WiFi Тревник Sprinkler Контролер, 8-Зона Интелигентни WiFi Sprinkler Систем Контролер Автоматски Интелигентни Наводнување Контролер за Градина Тревник Употреба(НИ Plug

POCREATION Smart WiFi Тревник Sprinkler Контролер, 8-Зона Интелигентни WiFi Sprinkler Систем Контролер Автоматски Интелигентни Наводнување

Мислење на купувачите:

DEN 2292.00
Износ
Залиха

АВТОМАТСКО ПОЛЕВАЊЕ РАСПОРЕД : градина наводнување контролер е многу лесен и флексибилен за да креирате автоматско полевање се свикува со апликацијата.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : интелигентни наводнување контролер е лесно да се инсталира од себе, нема специјални алатки или експертиза е потребно.Едноставни за ракување.ШИРОКО се КОРИСТИ : автоматско sprayer контролер може да се користи на многу места, можете да ја водата вашиот тревници градина со користење на sprink контролер.МАЛИ И ПРАКТИЧНИ : Wi Fi зона контролер тајмер кутија е мал и практичен, голема smart наводнување контролер во градинарството работа.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : smart sprinkler контролер е направен од highquality пластични материјали, издржливи во употреба и има долг животен век.

Декларирани својства

Најдобри предлози