.

.

MOOG K9802 Топката Заеднички

MOOG K9802 Топката Заеднички

Мислење на купувачите:

DEN 608.64
Износ
Залиха

ПРОБЛЕМОТ РЕШАВАЊЕ GUSHER ИМАЈЌИ Метал-да-метал дизајн дава сила и им овозможува на маснотии да тече низ имајќи површината за намали триењето и долг живот.СИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ Топката studs се топлина третираат за да одговара или да надмине OE барања за да ја спречат предвремена неуспех и да се подобри замор сила.АПСОРБИРА ВЛИЈАНИЕ Belleville preload за миење помага да се задржи имајќи пакет тесни како лежишта се носат.Ја ВРАЌА КАКО НОВ УПРАВЕН Патентиран притисок во насловната плоча пломби од остатоци и ги looseness, намалување имајќи го носат и промовирање на подолг живот.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА Прецизност tolerances за лесна инсталација и управување усогласување ви даваат совршено се вклопуваат право надвор од кутијата.СЕОПФАТНА ПОКРИЕНОСТ Достапни за странски и домашни плочките со имиња.

Декларирани својства

Најдобри предлози