.

.

Тетоважа Машина за Полнење - Yuelong Заврши Тетоважа Машина за Полнење вклучувајќи 2 Серпентина Тетоважа Машина Тетоважа Игли Тетоважа костец Тетоважа на Кожата Пракс

Тетоважа Машина за Полнење - Yuelong Заврши Тетоважа Машина за Полнење вклучувајќи 2 Серпентина Тетоважа Машина Тетоважа Игли Тетоважа

Мислење на купувачите:

DEN 335.76
Износ
Залиха

ЗАВРШИ ТЕТОВАЖА КОМПЛЕТ - Професионални серпентина тетоважа машина комплет вклучува серпентина машина,напојување,нога возилото,клип мозок,тетоважа игли,совет костец,тетоважа мастило,пигмент чаши,тетоважа на кожата пракса,grommets, O-прстени, гума бендови, итн.Комплетна професионална тетоважа машина за полнење е добар избор за Почетници, Ученици, Тетоважа Уметници.СОВРШЕН НАПОЈУВАЊЕ - тетоважата напојување има силна моќ и стабилни перформанси.И може да се поврзете shader или лагер тетоважа машина.Лесен и мали димензии, лесно да се носат и да работат.Напојување може да издржи долго работно време, без гори топло.Погоден за пуштање на сите видови на тетоважа машини.ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАШИНА - Леано железо тетоважа машина 10 заврши калеми.Рамката на машината е направен од висок квалитет на железо, Лесни и ниски вибрации, може да работи долго време без рака-уморен.Тетоважата машина е надграден за да го подобри своето работење на перформансите и работниот век.Одговара за сите видови на тетоважа игли и костец.СУПЕРИОРЕН ПОДАРОК ИЗБОР - Ако не знаете што подарок да им даде на вашата тетоважа уметник пријател, без разлика дали тој е за почетниците или професионалец.Тетоважата машина за полнење е добар избор.И ние надградена на пакување, кој ги содржи речиси сите додатоци за почетници Високи перформанси тетоважа комплет,се направи лесно tattooing,одлична за пракса. 100% ГАРАНЦИЈА за квалитет - Yuelong е професионална снабдувач на тетоважа производи.Сите тетоважа резерви биле тестирани строго пред пакување и превозот, Ако тетоважа машина за полнење сте го добиле со проблемот на исчезнати делови или оштетен, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние секогаш ќе ви обезбеди со задоволително и брза услуга.

Декларирани својства

Најдобри предлози