.

.

SIJAWEYI Backseat Автомобил Организатор,Удар Душеци задното Седиште Заштитник со Екран на Допир Таблета Носителот, Автомобил задното Седиште Организаторот за Деца ,Авт?

SIJAWEYI Backseat Автомобил Организатор,Удар Душеци задното Седиште Заштитник со Екран на Допир Таблета Носителот, Автомобил задното

Мислење на купувачите:

DEN 1140.00
Износ
Залиха

Голем Автомобил Организатор, 24 x 16 инчи големина, екстра-долго ремени со брзо ослободување токи се обезбеди совршено се вклопуваат за било кој автомобил. 【11 STORAGE BACKSEAT ЏЕБОВИ】 : Повеќе прегради за складирање за да ни се најде за складирање на ужинка храна, детски играчки, шишиња со вода, пијалаци, книги, списанија, ЦД во тоа, повеќе простор џебови од другите продавачи, да ви даде повеќе простор за складирање и одржување на автомобил убаво и уредно. 【 ЕКРАН на ДОПИР ТАБЕЛА HOLDERT】 : голем вграден во автомобил таблета носителот може да се одржи било која таблета до 10 инчи.Не само што ќе го добиете i Pad автомобил носителот, но непобедлива автомобил организација и автомобил полн со среќни патници. 【ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ】- задното седиште protector користи силна 600 D Оксфорд ткаенина, најлон (mesh торба), PVC (јасно џеб) и водоотпорен матирано ПВЦ.ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА Whay ќе добие 1 автомобил backseat организаторите + 24 часа услуги на клиентите + инсталација помош.

Декларирани својства

Најдобри предлози