.

.

BDRWXZ Коса Clippers за Мажи Професионални Cordless Коса Clippers Коса Тример 6500 ВРТЕЖИ во минута Моќ Плус USB Полнење Прилагодлива Должина Прецизни Детали Средување на Косата Бра?

BDRWXZ Коса Clippers за Мажи Професионални Cordless Коса Clippers Коса Тример 6500 ВРТЕЖИ во минута Моќ Плус USB Полнење Прилагодлива

Мислење на купувачите:

DEN 2766.48
Износ
Залиха

[Одлични перформанси] Брзина ??мотор над 6500 вртежи во минута, брзо сечење / без коса / ниско ниво на бучава.Моќен високи перформанси мотор обезбедува силна движечка сила и ниско ниво на бучава.На високо-квалитетни ротирачки мотор обезбедува доволно енергија за да скратите косата брзо и трим тоа многу глатко. [Лесно фризерски] Само се ограничи чешел за контрола на ограничување на должината, лесно фризерски.Мазна коса намали без pinching или влечење за коса. [USB полнење] безжична дизајн, лесно да се работи. 2000mah, поддршка USB полнењето, целосно полнење трае само 1.5 часа, и може да трае 120 минути. [Лесен за употреба] Ергономски дизајн, удобно да се одржи, не е лесно да се лизга.На рационализација на телото е ергономски дизајниран, и се справи со не е лесно да се одржи и да го користите. [Високо-квалитетни материјали] сечилото е направен од челик материјал, кој е издржлив и остар, без заострување на кожата.Косата clipper користи високо-квалитетни нож главата, ножот е мазна и остри, и косата се сече безбедно и брзо.USB полнење високо-квалитетен челик сечилото коса clipper1, Професионални коса салон за коса clipper, погоден за професионални фризери, прилагодлив род, ограничување чешел, погодно за вас да се направи на различни фризури сакате.2, Супер моќ, може да се постигне безбедно, брзо и точно се кастри, лесен за употреба, дури и за почетници без фризура искуство лесно може да се стартува.3. Ви овозможува лесно да се постигне DIY фризури дома.Уживаат во забавата на создавање на свој фризура.4. Брзина ??мотор над 6500 вртежи во минута, брзо сечење / без коса / ниско ниво на бучава.5. Литиум батерија : 2000 m Ah.6. Повеќе од 200 минути да се користи за 3 часа, со дигитална интелигентна енергија на екранот и потсетник.7. Прилагодливи сечилото опсег : 0.5-3.0 mm (lockable ниво).8. Dual-се користи за напојување технологија.9. Паметни домаќин чип управување и моќ заштита.спецификација : Име : Електрични Clipper Project : средување на hair Size : 100-240 VMaterial : ABSColor : црна + gold Product тип : Коса clipper Power : 8-10 (W)копче за режим : полнење / моќ dual-use Package Содржина : 1 * Електрична clipper1 * Чистење brush1 * Машина главата cover4 * Ограничување comb1 * USB cable1 * чешел.

Декларирани својства

Name:
Electric Clipper
Project:
trimming hair
Size:
100-240V
Material:
ABS
Color:
black + gold
Product type:
Hair clipper
Power:
8-10 (W)
Power mode:
charging / power dual-use
Package Contents:
1 * Electric clipper :
1 * Cleaning brush :
1 * Cutter head cover :
4 * Limit comb :
1 * USB cable :
1 * comb :

Најдобри предлози