.

.

Црна Кањонот Манго се Зголеми Миризливи Argan Масло Коса Шампон, средството за смекнување на косата и Косата Detangler

Црна Кањонот Манго се Зголеми Миризливи Argan Масло Коса Шампон, средството за смекнување на косата и Косата Detangler

Мислење на купувачите:

DEN 1221.84
Износ
Залиха

Мирис : Манго се Зголеми (Манго, роза, јасмин и ирис).Црна Кањонот Шампон и средство за смекнување на косата, додава сјај и хидратација на косата.Косата Detangler помага да се олабават и подмачкување на косата јазли.Достапни во 1000 мирис опции. 16 Оз Шампон, 16 Оз Клима Уред, 4 Мл Коса Detangler.Мирис : Манго се Зголеми (Манго, роза, јасмин и ирис).

Декларирани својства

Најдобри предлози