.

.

Tounlinx Комарец Пребивање за Шетач, Растеглив Пребивање Дише Виткање со Двојна Употреба Патент Мрежа Комарец Нето за Бебе столче Маска, Шифрирана Шетач Комарец Нето Ц

Tounlinx Комарец Пребивање за Шетач, Растеглив Пребивање Дише Виткање со Двојна Употреба Патент Мрежа Комарец Нето за Бебе столче

Мислење на купувачите:

DEN 1514.40
Износ
Залиха

[НАДГРАДИ ДИЗАЈН] : Бебе Шетач Инсекти Пребивање е направен од високо-квалитетни и издржливи полиестер влакна, максимално проширување големина е 39.37" x 21.7" , може да се смести во 98% од колички и бебето легла, целосно покриени комарец мрежи и бебето кревет мрежи. [ОДЛИЧНА ЗАШТИТА ФУНКЦИЈА] : шифрирана саќе мрежа дизајн на Комарец Нето за Џогирање Шетач има подобра бариера перформанси, која може да се спречи мали комарци од внесување додека одржување на добри breathab Iility.Обезбедува. [ЛЕСНО ОТВОРАЊЕ И ЗАТВОРАЊЕ] : столче Комарец Нето Поклопецот е Два-сценски дизајн со висок квалитет на патент, лесно отворање и затворање.За разлика од традиционалните верзија, нема потреба да ја размонтираат и инсталира секој пат, и тоа нема да влијае на отворање и затворање на шетач.сеопфатна заштита, што го прави идеален за бебе кампување и бебето патна опрема. [ЈП ВИСОКО ЕЛАСТИЧНА ПОДДРШКА на СИСТЕМОТ] : ЈП гумени бендот 3 D поддршка, може да се протегала слободно, го подобруваат чувството на простор, флексибилни и модерен. [ДВОЈНО ФИКСАЦИЈА] : На работ на бебето нето-е дизајниран да биде еластична, и завој формира стабилна фиксација систем, кој е стабилен кога патувате надвор. [НАДГРАДИ ДИЗАЈН] : Бебе Шетач Инсекти Пребивање е направен од високо-квалитетни и издржливи полиестер влакна, максимално проширување големина е 39.37" x 21.7" , може да се смести во 98% од колички и бебето легла, целосно покриени комарец мрежи и бебето кревет мрежи。 [ОДЛИЧНА ЗАШТИТА ФУНКЦИЈА] : шифрирана саќе мрежа дизајн на Комарец Нето за Џогирање Шетач има подобра бариера перформанси, која може да се спречи мали комарци од внесување додека одржување на добри breathab Iility.Обезбедува [ЛЕСНО ОТВОРАЊЕ И ЗАТВОРАЊЕ] : столче Комарец Нето Поклопецот е Два-сценски дизајн со висок квалитет на патент, лесно отворање и затворање.За разлика од традиционалните верзија, нема потреба да ја размонтираат и инсталира секој пат, и тоа нема да влијае на отворање и затворање на шетач.сеопфатна заштита, што го прави идеален за бебе кампување и бебето патна опрема. [ЈП ВИСОКО ЕЛАСТИЧНА ПОДДРШКА на СИСТЕМОТ] : ЈП гумени бендот 3 D поддршка, може да се протегала слободно, го подобруваат чувството на простор, флексибилни и модерен. [ДВОЈНО ФИКСАЦИЈА] : На работ на бебето нето-е дизајниран да биде еластична, и завој формира стабилна фиксација систем, кој е стабилен кога патувате надвор.

Декларирани својства

Најдобри предлози