.

.

AllAboutEmbroideryUA Дрвени везови дијамант сликарство додатоци складирање кутија Монистра организатор со дрвени капак Фах Divider Накит Кутија Везана мушка носител (Риби)

AllAboutEmbroideryUA Дрвени везови дијамант сликарство додатоци складирање кутија Монистра организатор со дрвени капак Фах Divider

Мислење на купувачите:

DEN 408.00
Износ
Залиха

Дрвени организатор со дрвени капак на магнети.Големина : 10 x 11 см.Тежина : 60 gramms.Материјал : Висок квалитет на Иверица.Направен во Украина.Дрвени везови дијамант сликарство додатоци складирање кутија Монистра организатор со дрвени капак Фах Divider Накит Кутија Везана мушка носителот ГОЛЕМИНА : 1 - ПЧЕЛА : 12 x 8.5 cm; 2 - РИБИ : 11 x 10 cm; 3 - БУВ : 9.5 x9 cm 4 - ВЕРВЕРИЦА : 8 x 11.5 cm; 5 - КОПЧЕ : 8 x11.5 cm; 6 - СЛОН : 11 x 9.5 cm.Тежина : 60 gramms.Материјал : Висок квалитет на Иверица.

Декларирани својства

Најдобри предлози