.

.

Cambium Gigabit Ethernet Пренапони Стабилизатор 56V

Cambium Gigabit Ethernet Пренапони Стабилизатор 56V

Мислење на купувачите:

DEN 1440.00
Износ
Залиха

Моќност : 56 V DC номинален.Protection Mode : линија до Линија и Линија на Теренот.Оперативен Температура : -40 да 140deg F (-40 да 60deg C).Монтажа : Пол или ѕидни-монтирање.Cambium Gigabit Ethernet Пренапони Стабилизатор 56 V На Gigabit Ethernet Пренапони Стабилизатор е од критично значење за молња заштита за да го минимизираат потенцијалот за штета Компатибилен со : PMP/. ПТП 450i Серија радија;.

Декларирани својства

Најдобри предлози