.

.

Allsky Случај за iPhone 7/8/SE 2020 4.7, Јасно Цртан филм Дизајн Моделот Мека Симпатична Забава Ултра-Тенок Маска, Kawaii Деца Девојки Жените Тинејџерите Кожата Shockproof Смешно Случа?

Allsky Случај за iPhone 7/8/SE 2020 4.7, Јасно Цртан филм Дизајн Моделот Мека Симпатична Забава Ултра-Тенок Маска, Kawaii Деца Девојки

Мислење на купувачите:

DEN 311.76
Износ
Залиха

За i Phone 7/8/SE 2020 4.7"—Allsky супер симпатична забава посебни кул шема дизајн shockproof транспарентен капка заштита случај се совршено се вклопуваат за i Phone 7/8/SE 2020 година. Супер Симпатична Креативен Дизајн- На TPU кожата shockproof смешно случај за момци и девојки и деца, ќе добиете безброј комплименти, бидејќи вашиот телефон случај е толку симпатична и посебни.Лесен за инсталација и отстранување.Непречено уште отпечаток доказ школка обезбедува не само доволно тешко да се задржи вашиот телефон стабилна во вашата рака, но отпорен на гребење.Ултра-Квалитет и Еколошки TPU- Мека TPU Случај е тенок и лесен за флексибилни издржливост, и се обезбедува крајната во заштита за вашиот телефон.Воскресна рабовите специјално дизајниран за да ги апсорбира влијание во случај на случајно се откажат или да падне.Поддршка за Безжично Полнење-во Овој случај е само 2mm дебели и лесни, додадете без bulkiness и може да се поддржуваат Безжичен Полнење многу добро.Неверојатна Услуга-Било неисправни или недостаток за оваа Симпатична Цртан филм случај може да се разменува во рок од 1 недела.Ако имате било какви проблеми или е потребна било каква помош, ние и ветуваме ќе ги задоволи сите ваши барање.Опис : Симпатична Смешно Стил : Супер симпатична цртан филм креативна стил е толку уникатен, што го прави можете и на вашиот телефон изгледаат модерно и совршено секој ден.ќе се во мед месечината во рамките на овој случај.Премиум Заштита : МЕКА TPU СУДРАТ ДИЗАЈН може да се заштити вашиот Телефон од намалува, шокантна и гребење итн.тоа е совршен избор за мајки со деца дома, како деца често играат со нивната мајка мобилен телефон и случајно пад на телефонот на подот.Q&А за Allsky Производ и По-продажба на Услуги : Q1. Дали овој телефон случај поддршка за безжично полнење?A. Да.овој случај може да поддржуваат безжичен полнење како тоа е само 2mm дебели.Q2. Она што јас треба да се направи по телефон случај добива валкани?A. Овој случај е направен од висок квалитет со силиконска.Ако станува валкано, вие само треба да се мие со Шампон и вода.тогаш тоа ќе се сврти нов повторно.Q3.Колку случај тежина?A. случај е само 2.10 унци.Тоа е лесен и додадете без дел на вашиот телефон.

Декларирани својства

Најдобри предлози