.

.

Едноставно Билни Брада Масло со Природна Нафта мешавина (30ml)

Едноставно Билни Брада Масло со Природна Нафта мешавина (30ml)

Мислење на купувачите:

DEN 499.20
Износ
Залиха

Со Macadamia масло, рицинус, Calendula масло, Кокосово масло, Panthenol. 2-3 капки по shampooing се доволно.Масирајте нежно од корен.Погоден за сите типови коса и кожата. Во 99% природни состојки.Билни масла комбинација, која ги третира брада, нудејќи сјај и виталност.Мешавина на macadamia, castor, camelia и кокосово масло помага косата расте побрзо, избегнување на штета.Тоа го поттикнува, ја храни и ја обновува косата.Calendula масло штити против иритација и panthenol нуди длабока хидратација.

Декларирани својства

Најдобри предлози