.

.

Смел Меѓународни Поли Торба Сено

Смел Меѓународни Поли Торба Сено

Мислење на купувачите:

DEN 238.32
Износ
Залиха

Исклучително Здрав.Лесен.Многу Економичен.Заврзана Поли Јаже.Заштедува сено и го чува надвор од земјата.Добра во партер или кога trailering.Најлон Сено Кеси за Коњи Здрав, лесни, економичен.Она што повеќе не сакате од сено нето?Околу 40 Инчи долго.

Декларирани својства

Најдобри предлози