.

.

RUP Leanbeing Hartal warqi 50grm | Hartal Warki | за Отстранување на Влакна, Ајурведа и Unani Билни Употреба varki hartal

RUP Leanbeing Hartal warqi 50grm | Hartal Warki | за Отстранување на Влакна, Ајурведа и Unani Билни Употреба varki hartal

Мислење на купувачите:

DEN 2385.60
Износ
Залиха

Не-ГМО, Нема Транс-масти, масла за готвење, Без синтетички соединенија, адитиви, бои, вкусови, Ништо фалсификувани вклучени!.Ние нудиме Автентични Билки, постапува според GMP принципи.Сè Природно - начинот На незапирлива сила на животот предложените нашите nourishments да биде.Ние не се вклучи квалитетот и им даде само најдобрите.Да се воведе единствен и успешен бизнис модел кој е посветена на услуга и интегритет, и придобивки за сите.Ние немаме auxiliaries.Leanbeing Здравствени дава искрен асортиман на certifiable билки во своите уникатни структури.Hartal Warqi, помага да се отстрани екстра фацијални влакна трајно е природно, евтини и ослободени од било какви несакани ефекти.Сите Leanbeing Здравствени објекти се направени со восхитена предвид.

Декларирани својства

Најдобри предлози